[]

Ameliyat korkusunu yenmek için ilaç?

Selamlar arkadaşlar
Ameliyat olmaktan hatta kan aldırmaktan dahi ölümüne korkuyorum.
Fakat ameliyat olmam gerekli.
Bunu yenmek için en azından 2-3 günlük cesaret verecek ilaç tavsiye eder misiniz?
Yeşil veya kırmızı reçeteli olabilir.
Hani içeyim onu "kesin beni ortadan ikiye" diyebileyim.

 
Morfini yeyince korku kalmıyor. Genel anastezi ise, morfini yedikten sonra ameliyat bittikten sonra odada uyanıyorsunuz.


  • opethian  (09.09.22 01:16:24 ~ 01:29:33) 
Benim de operasyondan önce böyle parmak gibi bişey vermişlerdi maymun etmişti beni. Zaten rahatlatıcı bir şey sağlıyor olabilir hastane hekiminize danışınız böyle böyle diye. Operasyondan evvel kullandığınız/kullanacağınız ilaçları da zaten bilmesi gerekmez mi operatörünüzün.


  • hedep  (09.09.22 01:55:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.