Gökçeada’da ne yapalım?

Arkadaşlar 3 gün gökçeada’dayız, ne yapalım buralarda? Ne önerirsiniz?

Her gün başka bi koydan denize girin bence. Bi de bi koy vardı gece gokyuzu mükemmel gözüküyordu. Isiklardan cok uzak. Nette yazarsanız bulabilirsiniz. Gece gökyüzünü izlemeye gidebilirsiniz oraya. Araç lazım tabi.

  • faredenkorkankedi  (07.09.22 21:13:05)
Merkezdeki esnaf lokantasından oğlak tandır yiyebilirsiniz yine merkezde kahve içmiştik yanında kıtır kabak reçeli ikram etmişlerdi güzeldi. Balık çeşitliliği fazla olan bir yer balığa merakınız varsa olta götürün.

  • zidan  (07.09.22 21:43:37)
İlisos imbrosta yemek yiyin mutlaka
İmroz poseidonda yine günbatımı eşliğinde yemek
Mustafanın kayfesi kahvaltı
Kayfenin ilerisinde bi sabuncu var hem dükkan hem ufak sabun üretim yeri gibi orası dolaşılabilir
Gizli liman ülkenin en batı ucu
Tepeköyde asırlık çınar var manzaralı bi bölge
  • bass solo take one  (08.09.22 01:24:42)
yıldız koyunda dalıs yapabilirsiniz,
son vapur meyhanesinde keyifli bir vakit geçirebilirsiniz
gizli liman'da denize girilir (tr'nin en batı ucu)
  • cancoskn  (08.09.22 09:00:53)