internetimi iptal ettirdim

vodafone ev interneti kullanıyordum. aldığım günden beri problemliydi ama iyi-kötü kullaıyorduk. bugün on mb'in de altında hız verince bir sinirle e-devlet'ten fesih başvurusunda bulundum.

çat diye internetim kesildi. ben sandım ki ceza meza hesaplayıp bana dönecekler, onay verirsem kapatacaklar. öyle değilmiş. fesih başvurusu değil, fesih işlemi tam olarak.

neyse, 3-4 aydır indirimli kullanıyordum. 12 aylık taahhüt vardı. ilk günler dışında vadettikleri hızı hiç veremediler. ilk günler de zaten günde elli defa kopuyordu.

şimdi bana ceza çıkacak mı? bir ara "iss'ler vaddetikleri hızı veremezlere cezasız iptal mükkün" diye haberler çıkmıştı ama clickbait mi acaba onlar? para isterlerse ne yapmak lazım? 5-6 defa aradım, kameralı bile görüştüm. sürekli hız testi yaptılar. onlar da vadedilen altında aldığımı biliyorlar.

çağrı merkezini aradım da ulaşamıyorum "internetinizi kapatma başvurusu yapmışsınız, biz size döneceğiz" diye otomatik cevap çıkıyor ve telefon suratıma kapanıyor.

Hemen türkneti ara, netimi iptal edip size geçmek istiyorum de onlar cezayı ödüyor. Turknetin taahhütü yok zaten. Yapıştır gitsin

  • respect  (06.09.22 21:22:17 ~ 21:23:07)