[]

Vize bitimine 5 gün kala yurtdışına gidip dönmek

Sorun çıkar mı pasaport kontrolünde falan acaba? Yer almanya.




 
Vize limitini aşmadıysanız (toplam 6 ay içinde 90 gün gibi), dönüş biletinizi de ibraz ederseniz sorun olmaması lazım normal şartlar altında.


  • orient blue  (06.09.22 16:47:37) 
Prag bana 4 günlük tatile 4 gün vize vermişti, öyle bi durumda bile gittim geldim. Bence bir sıkıntı olmaz sadece uçağı kaçırma korkusu olmuştu belki sıkıntı yaratırlar diye korkmuştum


  • esinikaybetmiscorap  (06.09.22 22:36:17) 
Normalde sorun olmaması lazım. Ama kapıdaki memur, ülkenin bu aralar politik durumu, hatta senden önce geçen adamın memurla yaşadığı bir sorun, hatta türkiye'yle ilişkiler gibi o kadar değişken var ki, 1000'de 1 bile olsa piyango vurabilir.


  • anten  (07.09.22 10:29:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.