Ehliyet Hocaları

Neden boyleler? Benim kendi kendime gerildigimi gergin bir ortam olmadigini falan soyluyor ama arabaya bi sey olucak diye surekli panik. İkinci kez kursa gidiyorum, eskisi de sinirli biriydi. Bu da geri geri giderken kacirdim diye içine ettin falan diyor. Sabırlı olmak gerekiyor evet ama ogretme sabri olan birileri alinsa buralara.

şoför hocalarını genelde referansla (mouth to mouth) seçiyor insanlar.
bu şekilde bir şoför hocası aramanızda fayda var.

ama unutmayın en nihayetinde hiçbiri formasyon sahibi insanlar değil. iyi şoförler sadece.
  • teritori  (06.09.22 14:11:22)
Kesinlikle @teritori hocam haklı. Sadece iyi şoförler. Ben ehliyeti aldığımda en çok da o gerilimden kurtuldum diye sevinmiştim.

  • stejerners  (06.09.22 14:34:52)
Bana da hep gergin hocalar denk geldi. Bence genç ve karşı cins hocalar tercih edin. Benim sınavı geçtiğim hocam genç bir kadındı. Genç olduğu için iletişim kurmak daha kolay oluyor. Karşı cins olduğu için de bir ciddiyet oluyor. Aynı cins tavsiye etmem kesinlikle. Aynı cins olunca arkadaş gibi yaklaşıyorlar ve ciddiyet kayboluyor. Genç olmayanları tavsiye etmem.

  • dissendium  (06.09.22 15:14:18)