[]

00.00'dan sonra şişli'den pendik'e gitmek

taksi dışında başka bir yolu yok mudur bunun?
 
Metrobüsle uzunçayıra gel. Oradan otobüs dolmuş kalkar.


  • adwokat  (06.09.22 10:31:16) 
hafta sonu marmaray 1 buçuğa kadar çalışıyor. metroyla yenikapı, oradan marmaray en temiz seçenek gibi.


  • patronaj1  (06.09.22 10:38:51) 
Marmaray sogutlucesmeye kadar yalniz.
O yuzden metrobusle sogutlucesme, ordan veya kadikoy sahilden dolmus en iyisi

  • bradshaw  (06.09.22 12:37:57) 
@bradshaw nasıl söğütlüçeşmeye kadar?
halkalı-gebze arası hafta sonları 1:30'a kadar.

  • patronaj1  (06.09.22 12:47:32) 
marmaray haricinde m4 dediğimiz eskinin kartal-kadıköy metrosu da olabilir. ikisinin de en son saatlerini sorun bence.
olmazsa bostancı sahilden kartal-pendik dolmuşları kalkıyor (sarı dolmuş)

  • co2s2  (06.09.22 13:47:41) 
cumayı ctesiye ve ctesiyi pazara bağlayan geceler marmaray uzatıldı metro da kesintisiz zaten. alternatif olarak metrobüsle uzunçayıra geçip oradan e-10 veya harem gebze yapılabilir. yine uzunçayırdan geçen 130a mı ne vardı bir de seyrek de olsa sabaha kadar seferi olan.


  • nrmnm  (06.09.22 14:16:31) 
söylemişler ama yine de not edeyim: gece çalışan otobüs hatları var. bildiğim kadarıyla çift bilet kesiyor. bunları araştırın.

bu hatlardan bir tanesi de kadıköy->tuzla hattıdır. uzunçayır'dan geçer.

metrobüs ile uzunçayır, ve oradan da tuzla otobüsüyle pendik civarına ulaşılır. son birkaç kilometre için mecburen taksi.
  • kaptankedi  (06.09.22 15:06:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.