[]

Brüt net

İş görüşmesinde maaşı söylediler ama brüt mü net mi sormayı unuttum. Hangisidir sizce?
 
Biz bilemeyiz. Bazı firmalar net çalışır bazıları brüt. Görüştüğün kişiyi arayıp sor mutlaka. Söyledikleri maaş brüt ise ve yeterli ise bilemem tabii.


  • himmet dayi  (06.09.22 07:02:19 ~ 09:14:08) 
brüt ve net arasında dağlar kadar fark var. Ara konuş sor mutlaka


  • yeninesiltupcu  (06.09.22 07:49:48) 
bu öyle duyuruda cevabı aranacak soru değil. mutlaka arayıp sormak lazım.
ama sektörü ortalaması ve kafandaki maaşın %50 üstündeyse brüttür.

  • teritori  (06.09.22 09:07:33) 
brüt söylemişlerdir, net olsa özellikle maaşlarımız net diye belirtir.


  • croswell  (06.09.22 09:41:09) 
sen brüt diye kendini ayarla. net çıkarsa durduk yere mutlu olursun, ne güzel.


  • gabe h coud  (06.09.22 10:00:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.