Kindle paperwhite'a ebup kitapları yükleyemiyorum. Yardım lütfen

z lib den indirdiğim epub kitapları kindle mail adresime gönderdiğimde kütüphanede çıkmıyor.

kindle internete bağlı mi? bir de sanırım o mail adresini önceden amazon’da ayarlardan approve etmek gerekiyordu.

  • orient blue  (05.09.22 14:48:05)
Şurada en altta 'Personal Document Settings' var. O başlığa tıkla:
www.amazon.com

'Approved Personal Document E-mail List' olacak yine en altta. Oraya hangi mail adresinle göndermek istiyorsan o adresi eklemen lazım. Daha sonra göndermek isteğinde o adresine bir 'Verification' maili gelecek. Verify linkine tıkladıktan sonra Kindle ile internete bağlandığında direkt indirir.
  • himmet dayi  (05.09.22 15:14:10)
Kullandığım mail, (approved) listede kayıtlı. Daha önceleri gönderebiliyordum.Şimdi ne oldu anlamıyorum.

  • neyyirnevcivan  (05.09.22 15:26:27)
uzantısı .mobi değil di mi?

  • himmet dayi  (05.09.22 15:42:39)
Epubları kindle açmıyor. Mobiye çevirip atın.

  • sevilen progressive türkücü  (05.09.22 15:47:33)
Kindle Mobi uzantılarını artık desteklemiyor. Yani mobi uzantılı ise gönderemiyorsun.

  • neyyirnevcivan  (05.09.22 15:53:22)
biliyorsunuzdur belki ama calibre programını deneyin bence.

  • demirKamil  (05.09.22 16:45:15)
Calibre de anlayamadığım bir sorun yaşıyorum. Orada da kitap gönderemiyorum. Öncesinde çok sık kullanırdım.

  • neyyirnevcivan  (05.09.22 17:02:23)
calibre'de mobi'ye çevir. epub açmıyor.

  • nick bulamadim  (05.09.22 17:31:25 ~ 17:31:35)
@sevilen progressive türkücü
@nick bulamadim

e-pub destekliyor artık. mobi desteklenmiyor. ama şu an her ikisi de atılabiliyor. az önce denedim, hem epub hem mobi cihaza ulaştı.

@neyyirnevcivan

cihazın yazılımını güncellemeyi dene.
  • himmet dayi  (05.09.22 18:34:34 ~ 18:45:27)