Şu olay komik mi

İş görüşmesinde en son hangi kitabı okudunuz sorusu soruldu. Franz Kafka dedim. Sonra da kitabın adını diyecektim ama o an bellek read olamadı ve hamam böceği vardı! dedim...

Sonra aklıma geldi ve Dönüşüm! dedim.

Görüşme iyiydi ama bu durum kafama takıldı. En azından kitap okuyormuş deyip geçerler mi?

kitap sormuşlar. yazar cevap vermişsiniz.

üzerine kitabı söylemeyip hamam böceği vardı demişsiniz.

en son kitaba gelebilmişsiniz.

bence komik.

kitap okuyup okumadığınızla alakalı yeterli bir izlenim bıraktığını zannetmiyorum. tek soruyla anlaşılmaz bu eğer dertleri buysa ama daha başka şeylere daha çok dikkat ediyorlardır.

çok takılmayın yani.
  • AlsterWasser  (05.09.22 11:18:02 ~ 11:23:38)
hiç takılmazdım ben.
insanlık hali unutulabilir.
yeri geliyor kızıma seslenirken kendi adını söylemeden önce 3 isim sayıyorum :)
  • teritori  (05.09.22 11:21:46 ~ 11:22:57)
Ne pozisyonu ki? Kimse daha önce kitap sormadı.

  • Kahvedesu  (05.09.22 11:27:31)
anlattığınız gibi olduysa yalan söylediğinizi ve hiç kitap okumadığınızı düşünürdüm. Hoş bir intiba bırakmazdı bende.

  • kaptan memo  (05.09.22 11:33:39)
Üretim mühendisi pozisyonu.

Okuduğum bir sürü kitap söyledim. Bu sonuncuydu. Yalan söylediğimi düşünmemişlerdir.
  • dissendium  (05.09.22 12:01:24)
Sorunun ve cevabın önemi yok. Soruyu nasıl cevapladığınla ilgileniyorlar. Film gibi. Konusu önemli değil. Nasıl anlatıldığı önemli. O anki taklid edilemez ruh hali, mimikler, samimiyet, bakışlar...

Yoksa kim ne yapsın hangi kitabı okuduğunu.

Behzat c gayet basit bi paralelde devam ediyor. Erdal 'ın oyunculuğu olmasa hayatta izlemem. Bunun gibi.
  • halk  (05.09.22 12:02:02)
Okumadığını ve seni "cool" göstereceğini düşündüğün için söylediğini düşünebilirler. Komik bu arada. Belki de daha önce hiç anal* yapıp yapmadıklarını sorarsın diye konu orada bıraktılar.

* 64.media.tumblr.com
  • nawar  (05.09.22 12:08:34 ~ 14:00:41)
Benim için komik ama mühendis adamsın sonuçta, Dostoyevski'nin kim olduğunu bilmesen bile işveren olarak umrumda olmazdı.

  • prole  (05.09.22 16:27:52)