Televizyon sorusu

Pazarama üzerinde birikmiş bakiyemiz var, orada çok seçenek yok.
Şu televizyonlar arasında kaldık, dikkat edilmesi gereken bir şey var mı? Veya hangisini önerirsiniz?
Beklenti yüksek değil. Sorunsuz olsun. App store'unda Disney plus, mubi vs olsun yeterli

Toshiba 50UL3C63DT 127"
LG 43UP75006LF 109"
Samsung UE43AU70000UXTK
Philips 43PUS7906
LG 43UP77006LB 108"
TCL 50P725 50"
Philips 50PUS7506

Philips ve toshiba’yı eleyin direkt. Kalanlar arasında (hepsi android ise) sıralama; LG, Samsung, tlc. Android olmayan varsa listede sona atın.

  • orient blue  (03.09.22 17:52:44)
bir laf vardir bilirsin
ekmegi elden, monitoru lgden alacaksin diye

  • nibba  (03.09.22 17:57:44)
Uzun arastirmalar sonucunda Toshiba'nin 65 inc olanini aldim hepsiburadadan. 13gundur kullaniyorum. Gayet memnunum. Prime, netflix, youtube yuklu tvde. Aksamlari 2-3 saat, haftasonu da dizi,film izlemelik bir sey ariyordum. Samsung, lg fiyatlari fiyatlari cok ucuk, benim butceme uymadi. Youtube'dan Adem Helvaci'nin videolarini izleyerek karar verdim ne alacagima. Benim kullanim amaclarimi karsiliyor. Tavsiye ederim.

  • dedim ben sana  (03.09.22 18:05:05)
Önceliğin samsung olsun olmazsa lg veya tcl olsun. Philipse sakın ama sakın bulaşma.

  • goodboy3456  (03.09.22 20:12:50)
philips'le ilgili neden bu kadar olumsuz yorum var bilemiyorum ama 55PUS6703 modelini yıllardır sorunsuz kullanıyorum. HDR beklemiyorsanız, TV'nin kendi işletim sistemini değil de tv box vs. gibi şeyler veya konsolla kullanacaksınız gayet iyi.

ambilightı da cabası. sırf bunun için philipse bakıyorum ben direk.
  • barabas  (03.09.22 20:44:01)
philips biraz el bombası gibi. sorunsuz yıllarca kullanan da var ama diğer markalara gore sorun yaşayanlar bariz daha fazla. benim çevremde de philips alıp birkaç yıl içinde servisle muhatap olmayan olmadı.

  • orient blue  (03.09.22 21:19:44)