[]

Kaş otel tavsiyesi

Merhaba
Eylül sonu gibi arkadaşla Kaş'ta tatil yapmayı planlıyoruz. Deniz seviyoruz. Sahili olan oteller uçuk fiyatlı ama piyasa böyleyse yapacak bir şey yok gibi.

Önereceğiniz otel var mıdır?
Veya sahilsiz uygun fiyatlı otel tutup halk plajı mı yapsak?

 
Kaş için merkezi bir lokasyonda ev tutup beach/plajlara gitmek daha makul olabilir.


  • captainmrg  (03.09.22 19:38:27) 
Kesinlikle kayahan otel.


  • goodboy3456  (03.09.22 20:17:55) 
Araç olacaksa geçen yaz kaldığım Kaş Sun Glare Hotel'i tavsiye edebilirim. Merkezin biraz dışında ama manzarası efsane.


  • Northern Mariner  (04.09.22 00:14:32 ~ 00:14:51) 
Ben hep afrodit pansiyonda kaldim ama kayahan da guzeldi.


  • bir varmis bir yokmus  (04.09.22 00:40:43) 
Afrodit sizi arabayla ya da motorla garajdan alıyor, denize bırakıyor. Benim havalimanı transferi için inanılmaz ucuz bir taksi bulmuştu uğraşıp.


  • bir varmis bir yokmus  (04.09.22 00:42:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.