[]

Tüp mide ameliyatı hk

Selamlar arkadaşlar.
Uzun zamandır olmayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim
Bizim apartmanda bile 3 kişi oldu ve müthiş zayıfladılar.

İçimizde bu operasyonu yaptırıp iyiki olmuşum veya çok pişmanım diyen var mı?

 
annem oldu 6-7 yıl önce, iyi ki olmuşum dedi ama şu anda eski kilosuna döndü.

ben 3 yıl önce oldum. iyi ki olmuşum diyorum. bir an bile pişman olmadım. hala da katı gıdayla sıvı içmemek gibi şeylere dikkat ederim.
  • cevahir  (03.09.22 13:05:24) 
Önemli olan ameliyat sonrası yeme alışkanlıkları değiştirebilmek.

Yedikleri izle dikkat etmediğimiz sürece eski haline döneceksiniz.
  • kaiserr76  (03.09.22 13:14:12) 
İlk 3 gun pişmanlık, sonrasi daha büyük pişmanlık. Ama bunun sebebi 'neden senelerce bekledim ki?' sorusu.


  • duster  (03.09.22 17:35:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.