[]

Instagram 40-50 takipçi nasıl kasılır?

ilk defa hesap açıcam da çevremde pek arkadaşım yok 40-50 tane takipçi olsa yeter bana en azindan biri hesabıma baktığında fake demesin. Rastgele millete talip isteği atsam geri dönerler mi ? 2-3 bin takipcili kişilere de atmak istemiyorum gören en azından kendi çevresi var diye düşünsün.
 
Hesap açarken telefon rehberini bağla, illa ki çıkar.


  • etna  (03.09.22 08:03:54) 
Fake hesap açtım, saçma bir isim ile profile düz bir heykel resmi koydum, 40-50 kişi takip etti. Hiçbirini de tanımıyorum.


  • prole  (03.09.22 09:00:37) 
Çok takipçili hesaplara yorum atarsanız size takipçi geliyor zaten. Siz de bu hesaplara yorum atan kişilere takip atarsanız kabul edip geri takip edebilirler.


  • black holes in the sky  (03.09.22 10:16:52) 
Çok yorum alan gönderilerin altına yazılan GT bu anlama geliyor eğer bilmiyorsanız, geri takip demek ve siz bunu yazanı takip ederseniz o da sizi takip edecektir.

Genelde gençlere hitap eden, mizah ve eğlenece hesaplarında daha sık olur. Bir iki saate 50 takip yaparsınız.
  • John Bloor  (03.09.22 11:22:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.