[]

Park halinde çarpma yaptırayım mı?

Fotoğrafı duyuruya ekledim.

Arabayı yol kenarına park etmiştim. Adamın biri aradı sıkıştırdılar ben de sağa fazla yanaşınca sizin arabaya sürttüm dedi. Çok bi şey yok pasta cila ile düzelir dedi ama bence düzelmez boya kalkmış bazı kısımlarda.

Yaptırırsam kaskoyu bozmayacak şekilde cepten yaptırıp parasını adamdan almayı düşünüyorum. Ne kadara yapılır?

Yaptırma der misiniz tamponun diğer tarafında da var benzer bir sürtme maalesef.

 
Sadece plastik parçada sorun var gibi. Ben yaptırırdım. Ufak bir rötuş boyası atılacak. Pasta cilalık bir iş değil. Çok bir şey de tutmaz.


  • himmet dayi  (02.09.22 14:59:30) 
yaptırma daha çok çizilir satarken yaptırırsın.


  • mikahakkinen  (02.09.22 15:09:59) 
duran araca çarpılmış kaskonun bozulmaması lazım bence.


  • holy biblo  (02.09.22 15:10:44) 
Kasko bozulmayabilir hatasız olduğunuz için, sigortacınıza sorun bence. tramersiz, kayıtsız boya değişen vs. beni şüphelendiriyor.


  • thewhitewolf  (02.09.22 15:19:40) 
Plastik parça çok mühim değil, boyatıp parasını adamdan alabilirsiniz. Park halinde sürtme/çarpma olduğu için eğer tutanak tutarsanız kasko bozulmaz, karşı tarafın trafik sigortasına rücu eder. Ama tutanak tutacak kadar büyük bir hasar görünmüyor, elden yaptırabilirseniz daha iyi olur.


  • vampir akrep  (02.09.22 15:50:01) 
kaskosunuza ait mini onarım hakkından ücretsiz yaptırabilirsiniz bu tip bir onarım için tutanak tutmaya değmez.


  • alp9900  (02.09.22 15:52:29) 
mini onarım +1


  • John Bloor  (02.09.22 15:56:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.