[]

Nebulizatör satabilir miyim?

Merhaba. Elimde bir hata sonucu aldığım kullanılmamış Nebulizatör var. Sarı siteye ilanını koyduğumda sağlıkla ilgili cihaz satamazsınız diyip reddetti ilanımı.

Halbuki tıpatıp aynı ürününün başka markalarından yedi tane ilan aktif??!

Bu cihazı nerede satabilirim?

 
Özellikle bu tip ürünlerin satışının yapıldığı Facebook kapalı gruplarında deneyin. Sahibinden'in izin vermediği ürüne Facebook Marketplace ve Letgo'nun da izin vereceğini sanmıyorum. Sizin söylediğiniz "tıpatıp aynı ürününün başka markalarından yedi tane ilan aktif" tespitinize şöyle bir ihtimal veriyorum, henüz ilgili kategori yöneticisi tarafından denk gelinmediği için silinmemiştir. Fark edildiği/şikayet edildiği anda onlar da kaldırılacaktır.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (02.09.22 00:42:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.