Şu saat nasıl

www.saatvesaat.com.tr

Bir de fossil marka saat iyi bir seçim olur mu? Alınacak kişi: hanımım

markayi bilmiyorum da sari, yesil hos bi renk kombinasyonu olmamis bence

  • Kittie  (01.09.22 23:09:19)
+1 kittie + begenmedim + quartz = cop
raconda hanima rolex almak vardir ama butce sinirli sanirim
o yuzden otomatik bir seiko 5 cok guzel bir secim olacaktir
  • nibba  (01.09.22 23:20:14)
sarı ve yeşil korkunç bir görüntü. aynı markanın daha güzel modelleri var hem bu fiyata hem daha ucuza. marka ise fiyatını hak eden bir marka, hediye olarak çok alınır bu fiyat bandında.

  • black holes in the sky  (01.09.22 23:21:38)
Kötü.

  • Amaranta ursula  (01.09.22 23:25:33)
Fossil iyi marka. Bence altın renginden hoşlanan biri için yeşil kadran güzel. Kadın saatlerinin çoğu quartz olur. Bir kısmı ise solar olur ama otomatik bulmak çok zor. Yalnız mineral cam bir saate 2bin lira vermek yerine safir cam bulunabilirse tercih edilebilir. Seiko 5 yerine normal Seiko serilerine, Seiko solar, orient, Swiss Military ya da varsa safir Fossil de bakılabilir. Kadın saatleri erkek saatleri gibi değildir. Genelde daha az kaliteli seçenek var.

  • prole  (01.09.22 23:35:01)
  • prole  (01.09.22 23:45:22)
Modeli beğenmedim.
Fossil için iki tecrübem var.
Biri erkek kardeşim. 2017 yılında aldık tık demeden kullanıyor. Sadece pil değiştirdi.
Diğeri de 2018 yılında şimdiki eşim o zaman sevgilime hediye almıştım. Daha 1 sene olmadan arızalandı. Servise gitti geldi. Garantisi dolmadan tekrar arızalandı. Yine gitti geldi. Şimdi yine arızalı.
Sanırım bu iş şans işi.
  • hrvl  (02.09.22 00:10:46)
Quartz + Mineral Cam + Fossil berbat bir kombinasyon hocam.
@prole'nin linkteki önerisi güzel, Quartz + Safir Cam + Citizen ben de bunu tercih edebilirdim.

  • uvcray  (02.09.22 00:34:29)
altın renk gerçekten kötü. bu renkte hiçbir saate bakmam.

  • nasil olacak bazi seyler  (02.09.22 01:27:48)
fosil iyi marka, saatleri uzun omurlu. benim hanim da cok seviyor.
ama bence cok daha guzel modelleri var, bu biraz arabesk kacmis.

  • cooperr  (02.09.22 06:55:49)
rolex çakması olmuş

  • KidLazer  (02.09.22 11:15:28)
saatin tipi için bir şey diyemem ama aynı markanın saati bende var 7 yılı aşkındır kullanıyorum hala taş gibi, eğer alıcaksan fossil markasını düşünmeden alabilirsin çok sağlam saatleri.

  • spacenet  (02.09.22 11:50:44)