Alınık Kıymetli Arsa nasıl bulunur?

Sahibinden.com dışında belli yöreleri gezeyim diyorum. Mantıklı mı sizce. Tabela asanlar falan olur mu? Ya da ordaki eşrafa sorsam?

Sarı ilanlı sitede olduğu kadar ilana çıkmamış yerel hatta emlakçı olmadan satılan çok kıymetli yerler var almak istediğiniz yerde esrafa sorabilirsiniz hatta bir çok yerel emlakçı sarı ilanı site ile çalışmıyor

  • beemaker  (01.09.22 18:25:17)
Milli emlak'a da bir bak güzel yerler oluyo bazen

  • metos  (01.09.22 18:40:58)
arsadan para kazanmak için, arsanı tarla vs yani imar izni yokken alıp, sonradan imar izni çıkarttırman gerekiyor.
bunu da siyasetçileri ve yöneticileri tanıyarak yapıyorlar
o imar izinleri durduk yere çıkmıyor genel olarak
dolayısıyla özellikle küçük yerlerde kıymetlenecek arsaların dışarıdan gelen adama düşme ihtimali sıfıra yakın.
  • roket adam  (01.09.22 18:41:20)
Şu sıralar beykoz köylerinde dolaşmanız faydanıza olacaktır, köy kahvelerinde niyetinizi söyleyin hiç ummadığınız fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Tarla tapulu yerleri değerlendirin,imar çalışmaları yapılmakta çalışmalar bitince kaçan fırsat büyük olacaktır

  • delikedidilimiyedi  (01.09.22 23:52:44)