[]

Dijital pazarlama

Bu konuda en iyi eğitim alınabilecek yer nereyi tavsiye edersiniz? Teşekkürler
 
coursera'nın google ile ortak bir eğitim programı var oldukça iyi


  • anten  (01.09.22 15:00:53) 
Coursera ve udemy içerikleri oldukça iyi temel olarak oradan başlayıp daha sonra spesifik bir alana yöneldikçe ilave eğitim tavsiye ederim. Bu eğitimleri de spesifik alana yönelik başka kurumlarca desteklersiniz. Örneğin dijital pazarlamanın google kısmında analytics, adworse kısmına yönelecekseniz daha derin eğitimleri oluyor; seo kısmına yönelecekseniz başka eğitimler oluyor. Sosyal medya ve UX kısmı gibi konular ise bambaşka. Yani aslında yöneleceğiniz kısmı temel eğitimden sonra karar verebilirsiniz. Udemy ve coursera cidden iyi platformlar temel eğitimler için. Birkaç eğitimden sonra hangi konuya odaklanacağınızı karar verip ona göre şekillendirirsiniz.


  • titanic kemancısı  (01.09.22 16:01:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.