[]

NEF Stadyumuna araba ile en rahat ulasim nasil olur?

Stadyuma araba ile en rahat nasil ulasilabilir? Vadi Istanbul otoparki kullanilabiliyor bildigim kadariyla ama mac bitisi saat 11i gecince sorun olabilir, ayrica cikista cok yogun trafik oluyormus.

Stada makul bir yurume mesafesinde nereye park edilebilir?


 
stadın yanındaki yokuş yola (baya bildiğin otoyol kenarı) park ediyorlar. Normalde park etsen aracını çekerler ama maç günü yüzlerce kişi park edince bir şey yapamıyorlar. oradan yürürsün.


  • gabe h coud  (01.09.22 14:00:22 ~ 14:21:21) 
seyrantepede ara sokaklara bırakıp yürüyebilirsin. stad otoparkının üst tarafı oluyor. Yolun karşısında


  • internet explorer  (01.09.22 14:32:32) 
stadın yanındaki otoparkı büyütmüşler. giresun maçı bittikten tam 1 saat sonra otoparktan köprü yoluna bağlanmıştım. tabii bu bir saatin içinde stattan 15-20 dakika geç çıkma da var.


  • duster  (01.09.22 16:48:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.