Emrah Serbes ile nasıl hala çalışıyor insanlar?

İnsan öldüren aile katleden bu adam çıkıyor film çekiyor ve hala sanatçı diyebildiğimiz kişiler bu adamla gülerek poz veriyor. Adalet mi bu

bu dünyada prensip sahibi insanlar azınlıkta. menfaat her şeyi yer.

  • lazpalle  (01.09.22 11:57:19)
Adam cezasını çekmiş \ çekiyor zaten her insan hata yapabilir toplumdan dışlamak doğru değil

  • beemaker  (01.09.22 12:04:31)
suç işleyenleri bir adaya gönderelim cezalarını çektikten sonra. yargılandı cezasını aldı. infazı da devam ediyor muhtemelen. aldığı cezadan memnun değilseniz 13 sene almıştı, burada suçlu mahkemeler, devlet. az yattığını düşünüyorsanız yine devlet suçlu. adam çıktı hayatına devam ediyor. sizin bir arkadaşınız suç işlese terk mi edeceksiniz. oyuncular da bu şekilde.

  • paintov  (01.09.22 12:45:00 ~ 12:45:19)
ibrahim tatlısese onur ödülü veriyorlar, yılmaz güney özlemle anılıyor vs. Toplum bu, beklentiye girmemek lazım.

  • asteriks  (01.09.22 12:46:47)
Bu mantığa göre suç işleyen herkes topluma kazandırılmak yerine imha mı edilmeli? Yarın öbür gün sizinde başınıza gelebilir yaptığınız veya yapmadığınız şeyler yüzünden mahkum olanilirsiniz

  • beemaker  (01.09.22 13:48:47)
Her şey herkesin başına gelebilir evet. Empati seviyesini en alta çekerek şunu düşünelim o zaman. Bir adam sarhoşken araba kullansın, sevdiklerinizin ölümüne sebep olsun, kazadan kaçsın, başkası suçu üstlensin, sonra ortaya çıkıp artistlik yapsın, artık sonunda t yok filan desin (ama bakın ne yaratıcı, alkış!), sonra da tahliye olsun, siz de adamın cezasını çektiğini düşünerek rahatlayın. Lazpallenin dediği gibi insanlar çıkarlarının peşinde.

  • asteriks  (01.09.22 14:04:45)
asteriks +1

adam alkollü halde ölüme sebep olup, suçu başkasının üzerine atmış. millet hala aklama peşinde.
  • nothing in my way  (01.09.22 14:11:54)
poserlık, cihangir ve kadıköy solculuğu, uluslararası düzeyde vasat sayılabilecek işlerin bizde nimetten sayılması...

  • edgenabby  (01.09.22 14:24:35)
Unutulmasın ki bu adam alkollü iken bi aileyi yok etti ve alkolün bi kaç gün sonra vücudundan temizlendikten sonra teslim oldu. Yani aftan yararlanması yaptığı bu üçkağıttan. Şimdi ilkeli biri yüzüne bakmaz ki bence de her şeyi hak ediyor. Cezasını cekmedi ve çekmeyecek. Bir kaç film ve kitap ile mastürbasyon yapıp vicdan rahatlatmak kayıpları getirmiyor maalesef. Keşke ilahi adalet olsaydı.

  • olaylar olaylar  (01.09.22 14:30:06)