ikeada yemek yiyor musunuz

aslinda tam olarak soyle sorayim ozellikle tercih ediyor musunuz?
kime begenmiyorum desem sasiriyor

Alisverise gittigimizde genelde yiyoruz. Somonu fena degil. Ekmekleri vs de taze.

  • brkylmz  (30.08.22 12:03:41)
Hiç lezzetli gelmiyor bana.

  • kisa  (30.08.22 12:45:37)
Ben de begenmiyorum. Oraya gittigimde duruma gore atistiriyorum ama

  • balpolen  (30.08.22 12:54:09)
Ben çok seviyorum. Çöp bir midem var, onunla alakalı olabilir.

  • ruhen hastayim ben  (30.08.22 13:00:16)
Eskiden 8-9 liraydı İsveç Köfte çok yerdik. Şimdi o bile 40 lira olmuş. Çok bayılmıyorum ama yine de yiyorum ara sıra.

  • black holes in the sky  (30.08.22 13:02:19)
Yakında İkea olsa sırf yemek yemeye bile gidebilirim.

  • peki madem  (30.08.22 13:03:07)
eskiden yemek + sınırsız içecek fiyat olarak uygundu ama zamlarla f/p olayını kaybetti.

  • astronom bey  (30.08.22 13:05:41)
birçok yemeği aynı anda önümde görmeyi çok seviyorum. tatlarını çok beğenmesem de sırf bu sebeple Üniversite zamanı ve sonrasında iki kişi gidip 5 kişilik yemek aldığımız zamanlar olurdu. Bu arada genelde adı ve reklamı sebebiyle İsveç köfte deneniyor ama bence en kötüsü o.

  • sparkle kiddle  (30.08.22 13:27:32)
5-6 sene önceye kadar sırf İsveç köftelerini yemek için bile giderdim, sonra bozdu. En son geçen sene gittim köfteler saçma bi hale gelmiş.
Yine de ortalama bir İstanbul lokantasından iyidir, İstanbulun genel yemek kalitesi o kadar kötü ki ikea ortalama üstü kalıyor.

  • Bruce  (30.08.22 13:28:50)
Ben severim ama rafine zevklerim yok yemek konusunda. Yemek yapmaya üşendiğimde dışarıdan söylemektense ikeada yiyeyim dediğim çok oldu.

  • jazzabel  (30.08.22 14:45:46)
Gidersem İsveç köfte yerim. eskiye göre tadı kötüleşti. Ama hala yiyorum. :D

  • invictae  (30.08.22 15:10:07)
İsveç köfte ve sınırsız ice tea için gidilir forum bornovada çok fazla tercih seçeneği yok

  • kararsızataletfilozofu  (30.08.22 16:10:40)
Daha bugün gittim ve yemek yedim. Yemeyeceğimi bile bile 4-5 çeşit yemek aldım.

Ben nostaljiyi çok severim. Bu sefer eski tadı alamadım. Ne aldıysam iğrenç ötesiydi. Belki de yanındaki insanlardı tadını güzel yapan.
  • gabe h coud  (30.08.22 16:36:21)
Ege tıpta okurken yemekhanede yemek kötüyse ilk tercihim ikeada yemek oluyodu ve çok severdim. Keşke bu tarz kafeterya tarzı yemek satan yer sayısı artsa hatta diye düşünürüm hatta.

İsveç köftesi, salataları, somonu falan güzel. İçecek olayını da seviyorum. Yani ikea benim kendimi mutlu hissettiğim bi yer yemek olarak.
  • nundu  (30.08.22 17:13:18)
Son zamanlarda bozdu. Köftesini, hotdog ya da sucuk ekmeği vb. severek yerdim, döneri hep berbattı ama.

  • uvcray  (30.08.22 17:20:32)
Hayatikda 2 sefer yedim, ikisinde de basarili bulamadim :(

  • fakyoras  (30.08.22 18:30:55)
2 ya da 3 defa IKEA'ya alışverişe gittiğimizde yemek yedim. Özellikle gidip yemem. IKEA'ya yolum düşerse, işim uzunsa ve alternatif yoksa yerim.

"Hiç yemek ayırmam, alayını yerim abi. Yemek buldun ye, dayak buldun kaç. Felsefe bu."
  • nawar  (30.08.22 19:04:41)
Ben Popeyes canavarı olduğum için ilk tercihim Popeyes, KFC oluyor. O yüzden tercih etmiyorum. Yani köfte, patates kızartması, makarna falan zaten evde de yediğim şeyler. Dışarıda yiyeceksem evde yapmanın zor olduğu şeyleri tercih ediyorum.

  • dissendium  (30.08.22 19:19:08 ~ 19:19:51)
somon ve sebze garnitür yiyorum

  • superb  (30.08.22 19:23:59)
Oraya gidersem severek yiyorum lazanyası iyiydi

  • basond  (30.08.22 21:40:05)
Cok kotu tadi ama cok yedim yalan yok, sirf kahve tatli icin oturmayi da seviyorum restorantinda kisin. ne zaman kahve icsem midemi bozuyor ona ragmen lanrt bi ikeacilik

  • ala09  (31.08.22 10:47:47)