Grammarly Premium kullanan var mi?

Selamlar,

Su zamana kadar gramer kontrolu icin grammarlynin bedava surumunu kullaniyordum, ancak hem daha iyi duzeltmeler icin hem de intihal kontrolu icin premiumumu mu alsam diye dusunmeye basladim.

Kullananlardan deneyimlerini rica edebilir miyim? Memnun musunuz? Memnun degilseniz alternatif tavsiyeniz var midir?

Tesekkurler.

kullanıyorum, çok memnunum. biraz pahalı maalesef ama bazı okulların anlaşmaları oluyor eğer öğrenciysen bakabilirsin.

  • ben de  (29.08.22 21:58:26)
hocam daha oncesinde eksik kalan yonler vardi makalelerde. 6 kisi kullaniyoruz. native speakera ihtiyac duymadan makale submitliyorum, tez duzeltiyorum, paraya degdi diyebilirim.
tez ya da makale duzelttirecekseniz, elzem. bi makaleyi yayinlamaya adamlar 3000 dolar istiyor, grammarly premium ucuz bile kalir yaptigi ise gore acikcasi.

  • kadirulu  (30.08.22 08:53:26)
Memnunum, kontrolleri işe yarıyor. Ama dile hakim olmadan o kontrolleri, değişimleri editleyemezsiniz. Tek başına mucize değil. Bir de günün sonunda yeterliliği gündelik yazılar için bence. Ciddi bir yere makale falan gönderecek olsanız grammarlydem sonra bi proofreadinge yollamak gerek.
Writing pro aid mi öyle bişe var o da fena değil, yazmayı öğretiyor o daha çok.
Grammarly’yi okulun anlaşması var diye kullanıyorum, olmasa da kimi forum sitelerinden netflix anoneliği gibi ortaklık satanlar oluyor, bakar bulursunuz.
  • jimjim  (30.08.22 09:18:16)
Bazen Youtube'da sponsor oldukları insanlar oluyor onlarda indirim oluyor. Mesela arada videolarını izlediğim birinin %20lik indirim kodu var: grammarly.com

  • peki madem  (30.08.22 14:16:20)