[]

Elimdeki parfümün adını arıyorum

Selam.

Elimde tekrar almayı düşündüğüm eski baba yadigarı bir parfüm var. Üzerindeki yazılar silinmiş. Sadece lazerle yazılmış "992213" numaraları okunuyor.

Adını sanını bilmiyorum. Acaba nasıl öğrenebilirim?

Aliexpress'te mesela yastığın fotoğrafını çekip koyduğunda yastık ürünlerini gösteren teknoloji var. Böyle aratma şansım var mı mesela?
(tineye.com denendi, malesef sonuç çıkmadı)

 
Google Lens?


  • inawen  (28.08.22 20:01:35) 
hocam fragrantica forumlarina uye olup sorsan kesin bilen cikar oradan

edit: ama cok umutlanma. ben parasini vereyim fransa'dan parfum getirteyim dedim olmadi. bir tane degil ha bir palet falan. kime sorduysam olmaz dedi
  • nibba  (28.08.22 20:14:10 ~ 20:15:24) 
Azzaro twin


  • logisticsmanager  (28.08.22 20:45:29) 
@logisticsmanager teşekkürler buydu


  • hikaye mesture  (28.08.22 22:47:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.