Klima gider hortumunu balkon giderine vermek

Merhaba, bir apartmanda oturuyorum ve klima kullanıyorum. Klimanın su giderine bidon koydum devamlı doluyor. Ben de açık balkonumdaki apartman giderine verdim. Giden su aşağıda bahçeye dökülüyor. Bunda bir sıkıntı olur mu sizce? Orada oturuyor sakinler ama bazen 9-10a kadar tüm yaz onları dinliyorum. Bana tepki verirlerse siz de beni rahatsız ediyorsunuz derim. Ama yasal olarak oraya klima bağlayabilir miyim?

Balkon yıkıyor da olabilirdiniz.
Oradaki suyun öyle bahçe insanları rahatsız edecek şekilde dökülüyor olması sizin probleminiz değil

  • kisa  (28.08.22 18:12:55)
o gider su için zaten. kimsenin laf etmeye hakkı yok.

  • nasil olacak bazi seyler  (28.08.22 18:28:03)
Apartman gideri varsa bunu kullanma hakkı da vardır diye düşünüyorum, balkon yıkama örneği gibi.

Ek bilgi olarak şunu da yazmazsam çatlardım; klima suyu ütü için gayet uygun oluyor. Buharlı ütü ve sık kullananlar için nasıl bir nimet olduğunu bilinse dışarı dökülmezdi :)
  • epitaf  (28.08.22 20:43:42)
Apartman gideri varsa bunu kullanma hakkı da vardır diye düşünüyorum, balkon yıkama örneği gibi.

Ek bilgi olarak şunu da yazmazsam çatlardım; klima suyu ütü için gayet uygun oluyor. Buharlı ütü ve sık kullananlar için nasıl bir nimet olduğunu bilinse dışarı dökülmezdi :)
  • epitaf  (28.08.22 20:44:13)