eskiden izlediğim bi fransız filmi

cnbce'de izlemiştim sanırım, yapım tarihi olarak 2000ler ortası olduğunu tahmin ediyorum.

ilk kısmı tam hatırlamamakla birlikte sanki çocuğu olamayan bir çift, kadının baskısıyla evlat ediniyolardı ama çocuk kuzey afrikalı geliyordu, adam da bir türlü benimseyemiyordu soğuk davranıyordu, adam arkadaşlarıyla buluştuğunda arkadaşları çocuğa laf atıyordu. adam yavaş yavaş ısınıyordu çocuğa en. çocuk arada hiç deniz görmediğini falan söylüyordu filmin sonunda da adam çocuğa sempati geliştirip deniz kenarına götürüyodu çocuk da çok seviniyodu le mar le mar diye bağırıyordu, adını bulamadım ne olabilir ki?

Vallaha biraz arastirdim ama bulamadim (Fransızca aradim. Belcika yapımı falan da olabilir tabi).

Bu değildir di mi?
Michou d'Auber
  • logisticsmanager  (28.08.22 01:48:13)
Caché (2005) ?

  • Amaranta ursula  (28.08.22 10:41:08)
Michou d'auber doğru cevap, google'da bir kare görmem yetti tanımam için, teşekkürler :)

  • mirafiori  (28.08.22 22:51:35)