kredi kartı bilgileri

bugün gelen ekstrede gördük ki 8 haziranda 600 tl lik harcama yapılmış fakat bizimle hiçbir ilgisi yok. ödemede "paypal aker shaw" diye bişey aker shaw ne? kart sahibinden onay alınmadan kart bilgileriyle bu şekilde harcama nasıl yapılıyo? biz internetten alışveriş yaparken hep telefonla açıp onay aldılar ama paypal hiç kullanmadım telefon edilmez tabi ama nasıl oluyo ne bilgi istiyolar anne kızlık soyadı ıvır zıvır bilmiyorum en çok bilmek istediğim de dediğim gibi bu aker shaw nedir aklımda bi tahmin var ama neyse şimdiden çok teşekkürler kafayı sıyırıcam bi el atıverişn sevabına =)

bir de bu numara var 402 935 7733

  • thujone  (18.06.10 18:00:46)
bence paypal 600 liralık bir harcama için kart sahibini kesinlikle arardı. haberiniz olmadan tanıdığınız birinin yapmış olmadığından emin misiniz?

  • cro magnon  (18.06.10 18:27:33)
bankanıza harcama itirazında bulunun. kısa sürede halledilir

  • titiz  (18.06.10 18:28:56)
tanıdığımız biri de olsa annem kendi kartıyla alışveriş yaptığında bile telefon açıp onay istiyolar bütün bilgileri tam yazmamıza rağmen bu nasıl oluyo anlamadım

  • thujone  (18.06.10 18:42:49)
paypal kimi aramis yahu simdiye kadar? zirt pirt cesitli gitarlar, muzik aletleri v.s aliyorum, 1100$'lik harcamada falan bile aramadilar. paypal aramaz ki?!

  • no christ requiress  (19.06.10 00:21:29)