[]

Hindistan bize başvurusu

İnternet üzerinden vize başvurumu yaptım ve sonunda bana başvurumun özetini PDF olarak verdi.
Daha sonra açılan randevu alma ekranı kendiliğinden kapandı. Sistemin dandikliğinden o sayfaya bir daha ulaşamadım.
Şimdi ben onlardan haber mi beklemeliyim yoksa konsolosluktan randevu alıp başvuru özeti ile kendim mi gitmeliyim?


 
Sisteme tekrar giris yap ve yeniden randevu al. Onlar haber vermez konsolosluktan manuel randevuda alamazsin. Hatta basvuru forumu ilk haliyle degil randevu saatein nrtlestikten sonra olan basvuru formunu istiyorlar yoksa guvenlik yukari cikartmiyor.

Not: sistem dandik ama sen dosyani olusturunca sistem sana bir numara veriyor onunla randevu alabiliyorsun sonradan sayfaya da rahatca ulasiliyor. En az on kez o siteden basvuru yaptim randevu aldim.
  • kuzey li  (27.08.22 12:34:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.