Schengen Vizesi Hakkında Yine Yineden bir soru

2 eylülde schengen'e başvuracağım. aklımda takılan iki konu var.

banka hesabımı aktif olarak kullanıyorum. bugün aldım hesap dökümünü ile imza sirkülerini aldım. ama bu ay içerisindeki en son para hareketi 14 ağustos günü oldu. bu 2 eylül günü problem olur mu?

O sorun olmaz da İspanya bana son 3 günde alınmış hesap dökümü istemişti. Perşembe döküm aldım cuma başvuruya gittim. Eksik evrak sebebi ile pazartesi başvurmak isteyince ya bugün halledin yada pazartesi için yeni banka dökümü gerekli demişti görevli. Geçen ay yaşadım bu durumu bilginiz olsun.

  • cilekli pasta  (26.08.22 23:24:15)
olmaz, öğrenciyseniz aile bir tık daha önemli sizin hesap dökümünden.

  • juan pablo pino  (26.08.22 23:24:55)