Pegasus yurtiçi uçuş kabin bagajı ve içersine kabul edilenlerle ilgili

Mevcut bagaj hakkınız aşağıdaki gibidir.Uçak içerisine yalnızca 1 adet , boyutları en fazla 55x40x20 cm ebatlarında olan kişisel eşyanızı getirebilirsiniz.

Buna göre yanıma bir sırt çantası ya da askılı çanta alabilir miyim? Eskiden alınıyordu valiz+sırt çantası sorun olmuyordu.

Birde aşağıdakileri kabin bagajı içersine kabul ederler mi?

150 ml güneş kremi
Saç kurutma makinesi
Saç düzleştirici
Diş macunu
Cilt temizleme ıvır zıvırları 15-30ml bir şey bu
Küçük makas
Cımbız

Anormal boyutta olmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmam. Pegasus yurtiçi uçuşlarda rahat biraz. Ama garanti vermiyorum tabi ki.

150 ml şişe yasak. 100 ml olmalı.
Makas yasak.
Cımbızı bilemiyorum. Google pls.
  • elorelia  (26.08.22 21:03:31 ~ 21:04:03)
Dis macunu dahil sivilar 100ML'yi gecmemeli. Sac kurutma makinesi, duzlestirici, cimbizda sorun yok. Kucuk makas icin belli olcusu var sanirim.

Ek olarak tirnak makasi ve kullan at tiras bicaklari da sorun olmuyor.
  • freedonia  (26.08.22 21:52:21 ~ 21:52:55)