[]

Fethiye'de araba bırakacak otopark?

Rodos feribotlarının kalktığı iskeleye yakın olacak şekilde mümkünse kapalı ve güvenli bir otopark önerebilir misiniz?

Araç iki gün kalacak toplamda. Sabah 8'de açık olması gerekiyor bir de.

Sokak arasına vs. park etmeyi düşündüm ama her şehrin farklı oluyor sistemi. Geldiğimde arabayı çekmelerini, ceza yazmalarını istemiyorum.

 
Fethiye'nin en curcuna yeri orası. Otopark, hele ki kapalı otopark, hiç gelmedi aklıma.

Ama yacth boheme otelin olduğu cadde veya chez la vie'nin sırasında bir yere koyarsanız çekmezler. Özellikle chez la vie sağınızda kalacak şekilde tek yönlü bir sokak var, herkes orayı otopark olarak kullanıyor. Maps'ten dediğim yerlere bakıp park edip 5 dakika yürüyerek feribota binebilirsiniz.
  • sailor  (26.08.22 15:20:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.