türk kahvesi makinesi

günlük kullanım için. günde en az üç bardak.

hangi marka modele gitmeliyiz?

www.trendyol.com

bu ürünü 5 yıldan fazladır kullanıyorum
  • bravoteam  (26.08.22 13:28:27)
evde fakir'in makinesi var vasat.
ofiste arçelik var. güzel yapıyor ama ben sıkıldım ondan da. çünkü nereye gidersen git her yerde bu makine var ve bütün kahveler aynı artık.

biz o yüzden bir süredir evde, bakır cezvede buz gibi su ile kahve yapıyoruz. şiddetle tavsiye ederim. bakır cezve dediğin de bi su tut temizleniyor hemen.

illa makine diyorsan da arçelik al, rahat et.
  • teritori  (26.08.22 13:56:40)
Arzum okka var 5 yıldır bende, suyunu kendin koyuyorsun ama rahat 4 bardak çıkartabiliyor. Ve hiç şikayetçi değilim. Otomatik olanlar sensorden dolayı daha hızlı bozuluyor bence.

  • esinikaybetmiscorap  (26.08.22 16:43:52)
bakır cezveyi geçen ocakta unuttuk sizlere ömür

birde acaba sağlıklı mı uzun süre kullanmak diye düşündük

arçelik gibi duruyor aynen
  • duyurukullanıcısı  (26.08.22 23:26:29)