[]

Önümüzdeki hafta döviz

Seyrini etkileyebilecek önemli bir gelişme var mı?
 
Bugün FED Başkanı sunumu var. Faiz arttırımına yakın bir konuşma çıkarsa zaten baya kötü.

Ne diyeceği önemli
  • ihanet kac kisilik  (26.08.22 12:32:20) 
FED niceliksel sikilasmaya baslayacak deniliyor. Eylul ayinda 95 milyar dolar cekecek piyasadan, bu da dolarin degerini yukseltecek.


  • sertac akin  (26.08.22 12:33:55) 
dolar/tl vadelileri bu aralar dusuyor ilginc bir sekilde. ben onu anlayamiyorum. anlam verebilen var mi? 31 haziran kontrati bugun 24,5 lira mesela.


  • alperz  (26.08.22 13:22:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.