[]

Bu elbisenin adı var mı? Nerede bulabilirim?

Selamlar

Çiçeksiz, mümkünse desensiz tek renk,
Kolları dirsekte ya da dirseğin üstünde
Boyu diz hizasında ya da az üstünde
Pilesiz, kiloş olmayan bir elbise arıyorum. Böyle anlatınca tenis elbiselerine benzedi ama evet kesimi öyle bir şey arıyorum. Siyah, laci, bej, haki, mavi vs renk olsa süper olur. Bu modelin özel bir ismi var mı? Nerelere bakayım?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 
Waikiki’de var böyle elbiseler. Özellikle grace bölümünde. Ama diğer koleksiyonlarında da bulabilirsiniz.


  • duma duma dum  (26.08.22 12:00:59) 
Kokteyl elbisesi?


  • eja  (26.08.22 12:20:47) 
oysho?


  • benaslinda  (26.08.22 12:24:35) 
amarantaaa*-* u.s polo elbisesi bunlar. direkt us polo elbise yazınca çıkar.

ty.gl
ty.gl
ty.gl
ty.gl
ty.gl
ty.gl
ty.gl
  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (26.08.22 18:09:03) 
@e bana nick
Çok çok teşekkür ederim, çok güzel hepsi ama biraz klasik bir şey bulabilsem daha iyi olur.

  • Amaranta ursula  (26.08.22 20:47:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.