[]

Yunan adaları dönüşü gümrük?

Hafta sonu Rodos'a gideceğiz.

Free Shop gibi bir şey var mı? Yoksa oradaki yerel marketlerden kafamıza göre içki alıp gelebilir miyiz buraya?

İpsala'dan gelirken bile hiç kontrol etmemişlerdi, feribotla gelirken ne derece bir kontrol olur bilemedim.

 
Marmaristen gidişten bahsettiğinizi varsayıyorum, Kontrol oluyor, çantaları açtırıyorlar. Sınıra uygun miktarda değilse bıraktırıyorlar. Free shop var ama ufak bir tane, fiyatlar yerel markette daha uygun çoğunlukla.


  • kullanıcıadımbuolsun  (25.08.22 23:37:42) 
kontrol var ama valiz için var. çok gidip geliyorum daha sırt çantasını açtıranı görmedim. fazlayı sırt çantanıza atabbilirsiniz.


  • goodman  (26.08.22 00:20:59) 
Bugün kos’a gittim döndüm turgutreis’ten; gelenlerin tüm çantalarını xrayden geçirdiler (çanta poşet ya da bavul fark etmeksizin) hem yunan tarafında ben bizim tarafta duty free vardı.


  • roket adam  (26.08.22 01:37:59) 
Yakın zamanda sakız'dan çeşmeye geldik. Arabayla gitmiştik arabayı xraye soktular ama uyuşturucu arıyorlarmış. İçki var mı ne kadar var vs. bakan olmadı. Pasaporttan geçtikten sonra havalimanı gibi gümrüğe tabi/muaf etiketleri var da bize bakmadılar. Liman'da duty free vardı ayrıca.


  • mirafiori  (26.08.22 23:08:55 ~ 23:10:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.