evin içi aşırı sıcak

evim güney cephe en üst kat. evcil hayvanım olduğu için sürekli camları açık tutamasam da olabildiğince cam açmaya çalışmama rağmen aşırı sıcak oluyor, özellikle son bir haftadır evde durmak işkence.dışardan daha sıcak oluyor. öneriniz var mı evin serinlemesini sağlamak için?

Camlara pet için yapılan korkuluklardan takabilirsiniz kendiniz sağlam tel gerseniz bile yeter biz camlara kümes teli gerdik mesela full camlar açık

  • apocalipy  (24.08.22 19:28:39)
klima yoksa da vantilator alsaniz is gorur

  • ala09  (24.08.22 19:51:16)
ilkinde vantilatör aldım. 2hafta sonra izin aldım serin yere gittim. bu yaz almayacağım dedim. maalesef aldım o klimayı. bende sizin gibiyim. sabah 8den akşam 8e kadar güneş altında ev. tüm pencere ve kapılar açık, dediğiniz gibi dışarısı daha serin. maalesef son çare klima. klimayı da 1odaya kuruyorsunuz o oda güzel, bu sefer diğer odalar çok sıcak geliyor. böyle de bir gerçeklik var.

antalya değilse, bu yaz böyle geçsin. seneye güzel plan marka model ile klimayı alın.
  • hunharca ben  (24.08.22 20:17:45)
hem guney cephe hem en ust kat - vantilator kurtarmaz acikcasi.
belli ki tavan/cati yalitimi zayif, klima sart gibi.

  • hot potato  (24.08.22 20:20:04 ~ 20:20:33)
Klima, vantilatör, bilimum benzeri soğutucu cihaz önerilerine ek olarak en zorlu saatlerde bir kovaya su doldurup, içine de bir miktar buz atıp ayakların içinde otur gündelik masa başı işlerini hallederken en azından. Lise, ortaokulda sıcaktan yazdan tiksinen biri olarak bu şekilde baş edebiliyordum :m

  • lüzumsuz adam  (24.08.22 20:35:26)
Ne kadar fena şeydir bilirim. Benim ailem öyle bir evde yaşıyor. Yaz tatillerinde hep fenalık geçiriyorum. Odamın camına koyu renk kullanılmayan bir çarşaf gerdim. Böylece biraz daha az ısınıyor. Kötü bir görüntü ama bir de cam açarsanız eserse rahatlatıyor.

  • Seedy  (25.08.22 03:00:32)