[]

Cüneyt Arkın- Ayrı Dünyalar filminin tamamı

karakter olarak "Fırtına Kemal" var, fakat youtube da babanın oğlu filmi çıkıyor fakat o film değil aradığım filmden bir kesit şöyle;
www.youtube.com
gece gece aramaktan yoruldum


 
Yapımcısı Erler Film, Türker İnanoğluymuş. Erler Film'in youtube sayfası çok dolu, tüm filmlerini restorasyon yapıp yayınlamışlar.

Bu filmin olmama sebebi zamanında bir tv kanalına tüm haklarının satılmasıdır büyük ihtimal ile.

Mesela Arzu filmin de youtube sayfasında tüm eski filmelr restorasyonlu halde var, ama "Ah Nerede" filmi yok çünkü zamanında Star tv'ye satılmış hakları. Sanırım o sayede aynı konu ve aynı isimde bir dizi yaptılar bu yaz.

Yani bir filmi youtube'da bulamıyorsanız, ya filmin sahipleri zamanında saklamamıştır ve dijitale aktarmamıştır.

Ya da yukarıda yazdığım gibi film hakları bir tv kanalına aittir.

Edit: Bir yayın akışı ön belleğinde filmin SKY TV kanalında yayınlandığını buldum;

webcache.googleusercontent.com
  • John Bloor  (24.08.22 10:13:49 ~ 10:22:40) 
Çok değerli @bugungityaringel arkadaşım link attı. Ok.ru sitesinde varmış. Dileyen olursa dm ile atarım


  • yirmibesonbes  (26.08.22 10:59:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.