10 000 TL Bütçe

Telefon bozulduğu için acilen yeni bir tane almam gerekiyor.
bütçe 10k civarında azcık üste de çıkılabilir.
iphone'u seçenek dışında tutarsak neyi önerirsiniz?
araştıracak pek vaktim olmadı, doğrudan soruyorum.
ömrü uzun olsun, güzel fotoğraf çeksin, hız konusunda üzmesin gibi istekler mevcut.

tikler sonra gelecek.

xiaomi t 10
xiaomi t 11

  • erty_ksk  (23.08.22 17:01:09)
a52s aldım ben memnunum. yalnız epey sitesinde okumuştum sanırım yanlarda açılmalar var diyenler vardı. benimkinde de tık tık eden bi kısım vardı ama sorun olmadı zaten kılıfla kullanıyorum. sözlükte biri detaylı bir yorum bırakmıştı. çektiği fotoğrafları gsmarenanın incelemesinde görebilirsiniz: www.gsmarena.com teknik özellik sayfasının en altında videosu da var: www.gsmarena.com

  • curious mind  (23.08.22 17:05:01)
Kesinlikle Xiaomi 11T

  • ananiyimioguz  (23.08.22 17:18:35)
vatan bilgisayarda tüm koşulları bilmediğimi belirterek eskiyi getir yeniyi götür kampanyası var.

arkadaşım iphone almak için 2. el telefon aldı onu saydırıp yeni telefonu aldı.

mantıksız gibi gözüküyor da cihazı yok paraya sayıyorlar ama kampanya itibari ile 3000 lira direkt sayıyorlar. ciddi bir rakam olmasada kar'a sokuyormuş.

bi incelemenizi tavsiye ederim.
  • tenyalar bagirsakta yasar bagirmasakta  (23.08.22 17:21:05)