[]

indigo havayollari deneyimi?

Hindistan bileti bakarken bu firmanin Istanbuldan direkt uctugunu gördüm. Diger büyük firmalara göre istedigim tarihler 1/3 fiyatina. Konfor benim icin önemli degil. Sadece bilet iptali, uzun gecikmeler gibi seyler canimi sIkar.

Deneyimi olan varmidir? Güvenip alinir mi?


 
thy ile aktarmalı bilet almıştım, hindistan içi uçuş indigo ileydi. uzun yolu bilemem ama çok bir kötülüğünü görmedim. pegasus nasılsa öyle. güvenilmeyecek birşey yok. Ama hindistan bayağı uzak, konforunu da düşün derim.


  • vampir akrep  (23.08.22 10:50:42) 
@vampir akrep'e katılıyorum. onunla aynı şekilde uçmuştum ist-mumbai-coimbatore. mumbai coimbatore arası indigo ileydi. domestic olduğu için sanırım iç eğlence sistemi olmayan eski bir A320 ile uçmuştum. thy'nin uçağı 777 idi ve gece uçuşu olduğu için yolun çoğunluğu uyuyarak geçiyor. Eğer uçakta uyku ile bir sorununuz yok ise ve fiyat farkı o kadar fazla ise indigo tercih edilebilinir. tercih sizin.


  • ampirikukumil  (23.08.22 15:47:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.