Yıkayınca Çeken Yün Kazağı İade Alırlar Mı?

Massimo Dutti'ten kazak aldım, normal ayarlarda yıkadım ve kazak 1-2 beden küçülmüş durumda. Geri göndersem iade alırlar mı?

Almazlar

  • freebird5406_2  (22.08.22 21:02:32)
Tamamen kullanıcı hatası.

Eski bedenine getirme yöntemleri vardı Youtube'da, Bir ara istersen.
  • Mirket  (22.08.22 21:14:16)
Alabilirler.

Git durumu anlat açık açık. Kimse saf değil yün kazağı yüksek derecede yıkasın. Zara’dan kıyafet almıştım aynı şekilde talimata göre yıkadım, çekti. Gittim anlattım iade aldılar hemen.

Hatta geçende bi tişört aldım kaft’tan, ilk giydiğim gün yanlışlıkla yırtıldı tişört. Çok da severek almıştım. Açık açık durumu anlatan mail attım, yenisiyle değiştirdiler.
  • sylr  (22.08.22 21:33:23)
ben de magazaya sorardim. zara demisken fermuari bizulan kotumu goturmustum iade almislardi direkt ben istemeden

  • ala09  (22.08.22 21:49:23)
eğer yıkama talimatına uygun yıkayıp da çektiyse gönderin, şansınızı deneyin. inditex grubu müşteri memnuniyetine önem verir.

direkt makineye attıysanız vicdanınızla muhasebenize kalmış durum. yalan söyleyerek yine muhtemelen değiştirebilirsiniz.
  • teritori  (23.08.22 10:09:07)
almazlar diye düşünüyorum çünkü yün kazak normal ayarda yıkanmaz, yani kullanıcı hatası var.
ama yine de şansınızı deneyin, markanın müşteri memnuniyeti politikasına bağlı.

  • blatta hiberna  (23.08.22 11:16:04)
Geri aldılar bu arada, müşteri odaklılığı takdir ettim.

  • depresif çocuk  (04.09.22 01:57:34 ~ 01:57:41)
@depresif çocuk dostum duyurularindan anladigimiz kadariyla bu markayi tek basina batmaktan kurtariyorsun, bir zahmet alsinlar kazagi geri :D

  • hot potato  (04.09.22 08:22:18)