[]

Parmakta yara ve havuz

Günaydın herkese, dün parmağımı kestim bıçakla. Biraz derin bir kesikti. Tamponlar zor durdurdum kanı. Havuzda antrenman yapıyordum, güzel bir programım vardı. Bu yaradan dolayı havuza gidememek benim için kötü olacak.


Kesinlikle suyla temas etmesini engellemek için kullanabileceğim bir yöntem var mı? Bir aparat vardır belki. Orta parmağımı kestim.


Su geçirmez sargı bezi var,onlar ise yarar mı acaba? Direkt kulaç atmak yerine tahtayla filan çalışabilirim, elimi yukarda tutup. Yine de korumak lazım tabi.

 
elinize eldiven geçirip bantlayabilirsiniz. yine de bir doktora danışın bence.


  • inheritance  (22.08.22 12:04:01) 
Dövmenin üzerini su geçirmesin diye şeffaf bir bantla kapatıyorlar ve dayanıklı baya. Eczaneye bir sorun isterseniz.


  • jazzabel  (22.08.22 13:12:29) 
Şeflerin taktiği eldivenleri nereden bulursunuz bilmiyorum ama onlar baya dayanikli oluyor.


  • ceann deas  (22.08.22 14:15:51) 
su geçirmez pedli yara örtüsü diye geçiyor eczaneye sorarsan verir.
dikişlerin üstüne yapıştırıp duş almıştım işine yaraya bilir.

  • astronom bey  (22.08.22 17:30:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.