Nereye gitmeli?

Bütün sene tatilde geçireceğimiz 3-5 günün hayalini kuruyoruz. Hevesle araştırma yapayım dedim pişman oldum. Örneğin Muğla'nın, İzmir'in turistik ilçelerine bakıyorum, nispeten sakin bir yer bulmaya çalışıyorum sözlükten okuyorum ilgimi çeken yerleri yahu bir tane iyi yorum yok. Doğru düzgün hiç kimse beğenmemiş. İşte kalabalık, pis, pahalı, denizi kötü vs. İnsanlar nerede tatil yapıyor ben anlamadım, bilerek kötü yorum mu yapıyorlar acaba...

Memnuniyeti olan çok az insan yazar, yorum yapar. Ama herkes şikayetini anında paylaşır.
Ayrıca yorumları okumayı da bilmek gerekir. Rakipler mi yazdı, fazla hesap isteyen biri mi yazdı, eski sevgilisinin mekanını mı bokladı?
Eğlenmeyi bilen biri Yozgat'ın çekerek ilçesi boşalan köyünde de keyifli vakit geçirir.
  • etna  (22.08.22 00:11:49)
Edit, serinlik istiyorsan Karadeniz, deniz istiyorsan Antalya, Muğla veya Aydın ilçeleri, kalabalık olmasın diyorsan İzmirin güzel koyları olan ilçeleri, gastronomi veya otantik birşeyler istiyorsan Güneydoğu.

  • etna  (22.08.22 00:14:14)
bir egeli olarak istanbul ankaralıların yoğun geldiği yerler bakirliğini kaybediyor. egede yazın gidilecek yazlık bölge kalmadı. hepsi kalabalık ve pahalı artık. temiz kalabalık olmayan koy bulmakta zor. ben egeli olarak artık antalyadan beş yıldız otel ayarlayıp gidiyorum. kuşadasına 1 saat didime 1.5 saat mesafedeyim ama gitmiyorum.
kötü yorum yapmıyorlar gerçekten kötü. örneğin datçaya gidiyorum gözleme yemeye mekana giriyorum kazık yiyorum ayrıca kalitesi yerlerde. iyi yerlerde aşırı pahalı.

  • mikahakkinen  (22.08.22 09:21:27)
Bodrum mazı köyü. 5 yildir burda tatil yapiyorum. Gecen hafta gidip geldim. Yer soruyorsan golden beach sunset. Gunluk kisi başı 700tl. Hersey dahil. Eksiden bodrum mazı diye yorumlari okuyabilirsin.

  • halk  (23.08.22 08:49:54)