Damat'a Takılacak Saat Önerisi

Sb.
Bu hafta sonu ablam evleniyor. Annemle babam ayrılar, annem altın takmayı tercih etti. Babam ve ben de ortak bir saat alalım istedik. Bütçe max 10k. Giyim markası olmayan güzel f/p saatleri alabilirim.
Beklediğim özellikler:
-Damat bey spor giyiniyor çok klasik bir model olmasın ama takımla da giyilebilsin.
-Bilekleri ince olduğu için kalın bir saat olmasın.
-İzmir'de görerek almayı tercih ederim ama şart değil. Olursa güzel olur.

welder guzel oluyor hediye olarak, ince bilekte de şık duruyor 42likleri. hem ablan da takar ara ara unisex sonucta :) gerci sizin butcenin epey altinda sanirim fiyatlari ama yine de bir bakabilirsiniz. guzel saattir.

  • in vino veritas  (21.08.22 22:48:47)
moody modelinden bahsediyordum yazmamisim :)

  • in vino veritas  (21.08.22 22:49:32)
Bu bütçeyle Tissot olabilir.

Ör:
www.konyalisaat.com.tr
  • mhm  (21.08.22 22:51:39)
Tissot heritage visodate
Tissot le locle
Tissot prx
  • teutonic-terror  (21.08.22 22:52:14)
skagen'ler güzel bence, gayet spor ve ince. ben 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. ama sizin bütçenizin altında. max 4-5k civarına alınıyor.

  • contavolta  (21.08.22 22:54:29)
www.konyalisaat.com.tr

ben bunu görüp beğenmiştim bunu almışlardı. Severek takıyorum. Sadelik vs. kişiden kişiye değişir tabii.

edit: huawei'nin falan çok şık akıllı saatleri var ama onların sıkıntısı 3-5 yıla pillerinin ölecek olması, yazılım güncellemesi almayınca ileride sıkıntı olacak olması falan. Gerçekten saat takan biri düzgün bi saati 30-40 yıl takar sonra çocuğuna bile verir. Tabii zamanı görmek için pek lazım değil, aksesuar olarak düşünmek lazım.
  • nhk ni youkosu  (21.08.22 22:59:07 ~ 23:20:28)
bu zamanda saate verilen paraya yazik gunah gercekten. Akilli saat kullaniyorsa saygi duyarim onu da gitsin telefonuna, ozelligine gore kendi alsin cok istiyorsa. Tek ozelligi zamani gostermek olan bir alete bu paralari vermek dogru degil. Ha ben de siklik icin takiyorum, hatta 4-5 cesit saatim var kiyafete, mooda gore kullaniyorum ama hepsini salas dukkanlardan komik rakamlara aldim. Annenizinn altin secimi daha mantikli geldi bana

  • speedy  (21.08.22 23:17:04)
10 cok az
dolar zaten 18
hele ki ablanin evlenecegi birine
kaliteli saatler 70ten basliyor
  • nibba  (21.08.22 23:20:09)
contavolta +1

  • zidan  (21.08.22 23:41:50)
Skagen düğüne gitmez sanki.

Tissot +1
  • westblack  (22.08.22 08:23:57)
tissot - powermatic bakabilirsiniz.

  • solskjaer  (22.08.22 09:03:43)