3 günlük tatil nereye kaçalım?

Şöyle İstanbula maksimum 5 saat mesafede, yahu iyiki geldik harika yermiş diyeceğimiz, mutlu huzurlu ayrılacağımız, fiyat ve tatmin önünden çok iyi nereler var gittiğini tecrübe ettiğiniz tavsiye edebileceğiniz?

Erikli'yi tavsiye ederim. Süper bir yerdir. Çok iyi fiyata tatilinizi huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.

  • winston insani  (18.06.10 14:40:36)
bozcada?

  • bryan fury  (18.06.10 14:41:24)
altınoluk şahanedir şimdi. bildiğim kadarıyla (şehir efsanesi değilse) isviçre alplerinden sonra dünyanın en temiz havası burada bulunmaktaymış. denizi de şahanedir. fiyatları da pek çok yere göre makuldür.

iyi tatiller... :))
  • hevipeyra  (18.06.10 14:46:27)
@bryan fury

Bozcaadayı düşündüm ama yol 6 saat ve çok pahalı olduğunu söylüyorlar yemek içmek açısından. feribotta kuyruk filan olursa zaten sıçtık demektir. diye düşünüyorum. sen gittinmi?
  • pposeidon_1  (18.06.10 14:56:35)
ağva ya gitme. altınoluk sakin kafa dnleme yeri sen bilirisin. 3 günlük tatilden pek bir şey anlamazsın bence başka şekilde değerlendir.
hoşçakal

  • seyduna6687  (18.06.10 14:59:46)
evet bozcaada gereksiz pahalılıkta. merkezde diyil de erdek civarında sakin köyler olması lazım (hatırlayamadım, aratsanız bulursunuz belki). iki saate bandırma'ya, yarım saatte oralara gidersiniz, neredeyse istanbul içi sayılır.

  • uyuklayankedi  (18.06.10 15:20:24)
edremit körfezini tavsiye ederim. küçükkuyu, altınoluk, akçay, güre, ayvalık.

  • schatten krieger  (18.06.10 15:50:24 ~ 15:50:45)
marmaris (Y)

  • gizem_k  (18.06.10 15:55:19)
@gizem_k

marmaris güzel evet de bir hafta sonu tatili için çok uzak bir yer. bide temmuz başı fiyatlar uçmuş olur :)
  • pposeidon_1  (18.06.10 16:04:36)
uçakla adana, havaalanından bi araba kirala, ordan da mersin.
kız kalesi, silifke sahilleri falan hem el değmemiş güzel yerler, hemde gittiğine değecek kadar tarihi yapı var..
ama havaalanı falan stres olur dersen bilemem..
(adana-mersin arası arabayla 45 dk falan, uçak hareket ettiği andan da bir buçuk saat sonra inmiş olursun)
  • oz otto  (19.06.10 05:57:50)
mersin'e bu mevsimde gidilmez. yolda buharlaşıp erirsin valla. :))

  • hevipeyra  (19.06.10 10:16:17)