[]

cimere şikayet edilmesi sonuç verir mi?

ekşisözlükte, özellikle halkı kin ve nefret ile galeyana getirmek suçları yüzünden bazı yazarlara dava açmakla kimse uğraşmaz. onun yerine cimere şikayet etsek savcılık olayı kaale alır mı? yoksa şahsi dava açmadığın sürece kamu suçu da olsa sonuç alamaz mıyız?

Editlendi.


 
Ekşi sözlüğü mu şikayet edeceksiniz? Belli bir yazarı ya da başlıkları mı?


  • encokbenisevinnolur  (20.08.22 20:50:53) 
@encokbeni
Belli bir yazarı hocam

  • Unde bach canim  (20.08.22 21:22:29) 
Cimer'e hukuki suç ispatı olan şikayetlerde bulunamazsınız. Onun için savcılığa gitmelisiniz.


  • juan pablo pino  (20.08.22 22:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.