[]

HIMYM - Sarhoş Ted bar'da şarkı söylüyor

Youtube'da bulamadım.

Ted karaoke barda, sahneye çıkıp şarkı söylüyor. Bir yıldız olduğunu düşünüyor, tüm herkesi coşturmuş herkes ona hayran kalmış falan. Ama sarhoş olduğu için o öyle sanıyor.

Sonra gerçeği görüyoruz, aslında berbat söylüyor herkes yuhalıyor vs.
Bu hangi bölümdü, ya da youtube'da var mı bu?

(Arabadaki robin'e şarkı söylediği sahne var hep, onu aramıyorum)

 
www.youtube.com

bu arada bölüm daha dün fx'te yayınlandı.

ayrıca şarkı değil tam olarak, beatbox.
  • shadowfollower  (19.08.22 13:58:56 ~ 14:02:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.