[]

Niğde otoyolunu kullanmak ya da kullanmamak

Merhaba arkadaşlar, İstanbul'dan adana'ya gideceğim. Aksaray dışında şehir içine girilen bir yer yok gibi. Sizce Niğde otoyolu kullanılmalı mı?

Eğer Niğde otoyolu kullanılmayacaksa Çukurova otoyoluna hangi gişeden girmeli

İyi yolculuklar dilerim

 
Kullanılmamalı. Her seferinde zorla sokuyor navi ama girmiyorum. Ulukışla'dan gir Pozantı yoluna, kamu otobanindan bas gitsin. Niğde-Ankara otoyolunu kullanma. Zaten öyle süper bir zaman da kazandırmıyor. Ona rağmen dünyanın parası.


  • prole  (18.08.22 18:47:46) 
Yok kullanma. Fazla bi zaman kazandırmıyordu. Gişe adını bilmiyorum da Ereğli Bölge Trafik Denetleme yaz oradan dön. Sonra o 21e bağlanırsın.


  • glamdr1ng  (18.08.22 23:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.