[]

Pc kapalı da olsa excel dosyasını otomatik mail atmak

Bir excel dosyası var Bazen kendi şahsi adresime atmayı yçunutuyprum. Bir macro falan çalıştırıp pc kapalı da mesela saat 17.00de şu excel dosyasını şu maile at gibi bir şey yapılabilir mi?




 
Mailde gönderme zamanını ayarlasaniz?
O

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (18.08.22 16:43:04) 
Ama işte mailin ekine bu exceli de eklemes lazım her seferinde en güncel haliyle


  • condom kurşunu  (18.08.22 17:28:01) 
farklı bir öneri gibi mi olacak bilmiyorum ama, sürekli drive'dan çalışılsa?

benim office dokümanlarım hep Onedrive'da(pc ve mac'te eşlenmiş halde, oradan açıp çalışıyorum) ve otomatik kaydediyor sürekli. İstediğim zaman onedrivedan istediğim kişiye mail atıyorum.
  • nhk ni youkosu  (18.08.22 17:47:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.