Kahve için Süt köpürtücü hangisi

bu çırpıcılar işe yarıyor mu,
var mı tavsiyeniz, fiyatı uygun performansı iyi olan?
sinbo vardı, hiçbir işe yaramadı
buhar üfleyen uygun fiyatlı varsa da tavsiye alınır
teşekkürler

Buhar üfleyenleri bilmem ama biz aşağıdaki ürünü bir yıldan fazladır sorunsuz kullanıyoruz:

www.gratis.com
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (17.08.22 22:57:15)
Ben de tchibonun o minik köpürtülürsünü kullanıyorum, harika bence

  • damba  (18.08.22 00:19:23)
çırpıcılar işe yarıyor yaramasına da sıcak seviyorsanız sütü ıstımak sorun, dibi yapışıyor. ayrıca çırpıcı ile birden fazla kahve yapmak zahmetli.

bende şöyle bir model var ama artık satılmıyor. buna benzer bir şey tavsiye ederim.

www.lakeland.co.uk
  • nuisance  (18.08.22 00:39:34 ~ 00:39:46)
ben de tchibonun kullanıyorum, gayet memnunum.

  • maryjane  (18.08.22 12:05:19)
pinar mi ne barista sutu cikrmis, sanirim daha yagli. onlar soguk da kopuruyor bu arada.

  • damba  (18.08.22 16:49:50)
Mikrodalga ile ısıttığım fincanda sütü el çırpıcısı ile köürtüyorum, gayet memnunum. Öyle pahalı bir çırpıcı değil 25 tlye ucuzluklardan almıstım

  • pragmaticmagduru  (18.08.22 17:07:21)