Ikea’dan bu iki çalışma masasından hangisini almak daha akıllıca?

Birincisi bambu masa ama ayakları plastik, çekmeceleri var.
www.ikea.com.tr

ikincisinin çekmecesi yok ama ekstra masası çıkıyor. Belki ilerde çek kapa yalama olur bilemiyorum
www.ikea.com.tr

sizce
birinci mi youtu.be

yoksa
ikinci olan mı? youtu.be

Tartışmasız 1.

  • dissendium  (17.08.22 21:30:13)
1.

  • kobuzchu kiz  (17.08.22 21:41:08)
Malm dunyanin en kalitesiz serisi. Hicbir urunu alinmamali. Yatak, sifonyer... hepsi pismanlik.

  • hot potato  (17.08.22 22:37:08 ~ 22:37:57)
1 derim.
2 bence işlevsiz.

  • uvcray  (17.08.22 22:39:08)
ben birincisini kullaniyorum. goruntu olarak guzel. ikincisi cok pratik gelmemisti bana, cekmece cok daha kullanisli.

ancak bir daha zorda kalmadikca ikea almam. bir kere masa bambu degil. masanin sadece disi bambu, ici meshur ikea kartonlarindan. bos yani. duz bambu degil, bambu kaplama. ikea'nin cogu urunu boyle. saglam bir hissiyat vermiyor masa.

cekmece olmasi cok buyuk avantaj. ama kurmasi biraz zaman aliyor.

ikea'dan alinacaksa bu model iyi ancak ikea genel olarak kaliteli urunler satmiyor.
  • antikadimag  (17.08.22 23:55:04)
"Birincisi bambu masa ama ayakları plastik, çekmeceleri var"
www.ikea.com.tr

bu arada ayaklari plastik olmak zorunda degil, istendigin sekilde konfigure edebilirsin. ahsap ayak, metal ayak vs.
  • hot potato  (18.08.22 00:08:19)
2.yi kullandim uzun sure
Benim isime yaramisti, o acilir kapanir konsolu iki tarafa da koyabiliyorsun, hep acik duruyor. sanki L seklinda masan var gibi oluyor, benim isime yaramisti, printer bok pusur koyuyordum, kod yazarken donup orada yemek yiyip geri donuyordum.

simdi de 160cm IDÅSEN aldim cok mutluyum
  • Corc  (18.08.22 09:31:39)
Bence ikisi de görsel olarak sıradan. Şunu kullanıyorum çok memnunum: www.ikea.com.tr

İlla ikisinden biri olacaksa 1 derdim.
  • ruhen hastayim ben  (18.08.22 09:36:18)
ikisi de sıradan ve kalitesiz farkındayım. Ama masa fiyatları öyle bir artmış ki anca böyle malzemeden çalan içine karton dolduran ürünlere kaldım. Alanım en fazla 150cm genişliğe izin veriyor. Trendyol'da da kafama uygun bir şey çıkmadı. Birincisi daha akla yatkın gibi, hatta siyah çekmeceli olanı daha güzel ama stokta yok.

  • faraton  (18.08.22 10:03:23)