[]

Fiber internet hakkında

Selamlar arkadaşlar

Bizim apartmana Türk telekom fiber getirdi. Her dairenin kapısının önüne kadar tesisatı döşedi, sadece evin içine kablo girmedi.
Bu durumda başvursak sorun olur mu?
Yoksa kabloyu da biz mi evin içine almalıyız?

 
Daire kapısına kadar fiberoptik kablo geldiyse zaten siz bağlayamazsınız onu, başvurduğunuzda servis sağlayıcı içeri alıp bağlar. Başvurmayı deneyin, fiber paketler o adreste çıkıyorsa başvurabilirsiniz.


  • orient blue  (17.08.22 21:19:24) 
Sadece Türk Telekomdan başvurmak zorunda da değilsiniz.

Türknet gibi, Milenicom gibi taşeron firmalardan da aynı hizmeti taahhütsüz alabilirsiniz.
  • John Bloor  (18.08.22 11:30:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.